AJV - ENERGO, a.s.
EnglishDeutschItalianoрусскийFrançais

O společnosti AJV – ENERGO, a.s.

Společnost AJV-ENERGO, a.s. byla založena v prosinci roku 2000 a v průběhu času se vyprofilovala jako typicky rodinná firma. Její činnost se opírá o zkušenosti odborníků z oblasti oprav a rekonstrukce parních turbín, spalovacích turbín a vodních turbín . V rámci rozšiřování aktivit společnosti se připojili další odborníci z oblasti turbogenerátorů, armatur, vysokotlakých aktivních regulačních prvků parních turbín, ventilátorů a čerpadel. Výroba náhradních dílů pro energetická zařízení i jejich dílenské opravy včetně přelopatkování rotorů a statorů je prováděna ve vlastním výrobním závodě ve Vlkově u Osové Bítýšky.

Speciální činností společnosti je spolupráce s českými specialisty z výzkumu a vývoje nového materiálu odolného proti otěru, polyamidu PA-6, který nachází uplatnění zejména v povrchových dolech, zásobnících elektráren a dopravních cestách uhlí.

Zákazníky společnosti se stávají ve stále se rozšiřujícím trendu vedle dominantních společností podnikajících v České republice v povrchové těžbě uhlí, ve výrobě elektrické energie, výrobě tepla a v chemickém a rafinérském průmyslu i společnosti provozující závodové a městské teplárny a výtopny, cementárny, společnosti dřevozpracujícího a cukrovarnického průmyslu.

Naše vize:

„Základním cílem naší společnosti je držet prvotřídní kvalitu prováděné opravárenské práce, která přinese našim zákazníkům hmatatelný ekonomický přínos za přijatelnou cenu opravy. Přejeme si udržet se všemi obchodními partnery vztahy založené na vzájemné solidnosti a oboustranné výhodnosti.“


Ing. Alois Valík
majitel společnosti
AJV - ENERGO, a.s.

Sídlo:

Vlkov 134
594 53 Osová Bítýška
Kontakty
Česky e-mail: ales.valik@ajvenergo.cz
tel: +420 731 584 678

English e-mail: jiri.valik@ajvenergo.cz
tel: +420 733 108 600

Programujeme v

Zástupci AJV Energo, a.s.